Přijde policajt k doktorovi a má spálený uši.<br>''Prosím vás, jak se vám to stalo?''<br>''Ale žehlím si uniformu, zazvonil telefon, tak jsem tu žehličku ze zvyku přiložil k uchu a povídám - Slyším.''<br>''No dobře, ale od čeho máte spálený to druhý ucho?''<br>''To jsem volal záchranku.''