Sam vejde do holičství a zeptá se: 'Jak dlouho bych musel čekat na ostříhání?'<br>Issy se rozhlédne po svém krámku a odpoví: 'Asi 30 minut.'<br>Sam poděkuje a odejde.<br>O dva dny později Sam znovu vstoupí do holičství: 'Za jak dlouho bych přišel na řadu?'<br>Issy se rozhlédne po místnosti plné zákazníků a řekne: 'Asi 45 minut.'<br>Sam poděkuje a odejde.<br>O týden později Sam vstrčí hlavu do dveří a zeptá se: 'Za jak dlouho byste mě mohl ostříhat?'<br>Issy se rozhlédne po obchodě: 'Asi 35 minut.'<br>Sam zase poděkuje a odchází.<br>Issymu to vrtá hlavou a tak požádá svého asistenta: 'Mohl bys ho prosím sledovat a říct mi kam jde? Vždycky se zeptá, jak dlouho bude muset čekat na stříhání, ale pak se nevrátí.'<br>O pět minut později se asistent vrátí a nahlas se směje.<br>'Kam teda ten chlap odtud šel?' zeptá se Issy.<br>'K vám domů,' odpoví pomocník.